Menu

Attractiv

4 dôvody, prečo sú značkové boxerky skvelý darček pre muža

boxerky-darcek3.jpg

Milé dámy, zdá sa vám, že kupovať mužom spodnú bielizeň ako darček je neoriginálne a nudné? Tak zbystrite pozornosť. Prezradíme vám 4 dôvody, prečo by ste mali zmeniť názor a kúpiť svojmu chlapovi práve pár značkových boxeriek.

 1. Osobný a luxusný darček, ktorý mu nikto iný nekúpi

Povedzme si úprimne. Kto iný by mu mal venovať spodné prádlo, ak nie vy? Svojho muža poznáte, viete, čo má rád a čo mu najviac pristane. Bielizeň je osobný dar, ktorý mu nikto iný nedá.

Ak navyše siahnete po značkových boxerkách venujete mu nielen niečo intímne, ale aj luxusné. Kúpou kvalitného prádla, ktoré je pohodlné a zdravotne nezávadné mu dáte najavo, že vám na ňom skutočne záleží. Jednoduchý dar tak odrazu vyzerá oveľa zaujímavejšie. Nemyslíte? 

2. Je to praktické

Muži sú tvory praktické a spodné prádlo rozhodne patrí k tým najužitočnejším darom. Bielizeň je predsa nutnosťou a súčasťou ich každodenného života, preto ju nikdy nebudú vnímať ako zbytočnosť.

Navyše je to vhodný dar pre všetkých mužov, bez ohľadu na vek či záľuby a hodí sa na každú príležitosť – Vianoce, Valentín, narodeniny alebo len tak, pre potešenie.

Ak mu bielizeň nekúpite vy, bude to musieť urobiť sám. A poznáte snáď chlapa, ktorý by sa vyslovene vyžíval vo vyberaní spodného prádla? Určite ocení viac, ak ho dostane od vás a nebude sa musieť takýmto nákupom vôbec zaoberať.

boxerkyblog.jpg

3. Úprimne ho to poteší

Pri pohľade na boxerky v darčekovom balení možno nebude výskať od radosti a možno to ani neprizná, ale bude naozaj rád. A to práve preto, že je to praktické a je to od vás.

Ak mu navyše namiesto obyčajných lacných boxeriek, venujete značkové kúsky, určite to veľmi ocení. Sám by možno neinvestoval do luxusnejšieho prádla, ale verte, že ten rozdiel je citeľný. A vďaka vám ho môže pocítiť aj on.

boxerky-darcekAA3.jpg

4. Radosť urobíte aj sebe

Pohľad na muža v pekných nových boxerkách je rozhodne príjemnejší ako na chlapa v starej vyťahanej bielizni. Oblečte ho do toho, čo sa vám páči a urobíte tým radosť aj sebe. Prádlo, v ktorom bude vyzerať sexy mu zdvihne sebavedomie a určite sa vám v ňom rád predvedie.

Rozhodne nič nepokazíte, ak siahnete po značkách ako Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Diesel či Emporio Armani, pretože patria, medzi mužmi, k tým najobľúbenejším, sú kvalitné, bezpečné a elegantné.

Pozor, je možné, že po kúpe prvých boxeriek, to už bude považovať za samozrejmosť a vyslovene ich očakávať. Výhoda to však môže byť aj pre vás. Nielenže bude nosiť to, čo sa páči vám, ale uľahčí vám to aj nakupovanie darčekov do budúcna. Nové prádlo bude jednoznačná voľba.

A v prípade, že sa vám predstava neustálych nákupov jeho bielizne nepozdáva, zvoľte rovno multibalenie. Budete prekvapená, ako dlho mu tých pár kusov kvalitného prádla vydrží.

V tomto článku sme sa zamerali najmä na boxerky, pretože sú najuniverzálnejším typom mužského spodného prádla. Rozhodne však všetko platí aj pre trenky, slipy či jogsy. Vyberte, čo vášmu mužovi padne najlepšie. Ak si nie ste isté, milé dámy, inšpirujte sa touto pomôckou a kúpte mu spodné prádlo podľa typu jeho postavy.

boxerky-darcek1.jpg

sd.jpg