Menu

Attractiv

Ako pripraviť stobodového Valentína

blog6.jpg

Valentín. Sviatok zamilovaných. Niektorí sa už teraz tešia zo svojich plánov, niektorí dumajú nad nápadmi do posledného dňa. Každopádne, pre každého je to krásny deň na prežitie príjemných chvíľ so svojou polovičkou a príležitosť očariť, potešiť a užiť si ho.

Čo všetko patrí k Valentínu?
Patrí tam všetko nevšedné. Tým ti chceme povedať, že by si mal urobiť niečo, čo si ešte neurobil, ak chceš skutočne originálny výsledok. Preto ak sa chceš inšpirovať, ponúkame ti zopár tipov a nápadov, ktoré tento deň výnimočným skutočne urobia.

Bod 1.

Treba sa zamyslieť nad partnerkami. Čo ako prvé spravia oni? Kúpia si sexy spodné prádlo.
Na toto sa teší každý muž, ale čo tak obrátiť list? Naše partnerky nám zvyčajne varia večeru, organizujú spoločný program a tiež sú to v posteli zvyčajne ony, ktoré sú za tie krajšie. Skúsme to v tento deň obrátiť. Krajšími sa síce za jednu noc nestaneme, ale očariť sa dá aj bez tak. Pouvažuj nad tým, aký si typ človeka a akého chceš spraviť Valentína. Máš rád bláznovstvá a hlavné prvky tvojho šatníku tvoria výrazné motívy na tričkách? Vyskúšaj najnovšiu kolekciu boxeriek od značky Diesel. Ak máš radšej eleganciu, stav na klasiku a vyber si z týchto možností.

Vyskúšaj to a objednaj si spodné prádlo od nás najneskôr do 12.2 a máš garanciu, že ti objednávka dorazí ešte do Valentína. 

blog1.jpg

Bod 2. - Program.
Je to dosť dôležitá časť valentínskeho dňa. Malo by to byť niečo nevšedné, niečo čo máte obaja radi alebo aj niečo čo má rada iba ona, a ty si ochotný to v tento deň vydržať kvôli nej. Zober ju napríklad na krásny výhľad neďaleko tvojho mesta. Predstava romantického výhľadu a noci strávenej rozprávaním sa je pre ženy jedna z najkrajších vecí a spomienok. Dobrý dojem zanechá aj obyčajná prechádzka v meste a k tomu večera. Keď si trúfaš, priprav niečo vlastné, keď nie, nechaj to radšej na profesionálov a zájdite do reštaurácie.

blog2.jpg

Bod 3. - Darček.

Kvety, čokoláda? Trochu nuda, buď originálny a urob jej Valentína, na ktorého nezabudne. Spíš na papier veci, ktoré máš na nej rád a prečítaj jej to. Buď si istý, že toto je vec, ktorú si bude vážiť oveľa viac ako tú čokoládu, z ktorej sa navyše priberá. Ale kvety do zálohy radšej zober.
Hlavne mysli na to, že samotný kúpený darček nestačí. To môže urobiť hocikto a buď si istý, že nejakí pred tebou to už takto vyriešili. Zapoj do toho seba, svoju osobnosť.

Body 4. - 100.
Tieto body si už pripíšeš sám, keď uvidíš, ako veľmi bol váš Valentín nevšedný a originálny. Urobíš tým radosť nielen svojej polovičke, ale aj sebe, keď uvidíš ako spokojne sa tvári pri tom, ako sa jej predvádzaš v nových boxerkách či sexy slipoch od Attractiv.sk. A mysli na to, že keď to vyjde všetko podľa plánov, odmena ťa neminie.

blog3.jpg