Menu

Attractiv

Vianočný darčekový sprievodca

title5.jpg

Niežeby sme mali niečo proti papučiam, parfémom, elektronike alebo knihám. Myslíme si však, že značkovou spodnou bielizňou zabijete takpovediac viac múch jednou ranou (za predpokladu, že sa vyhnete trenkám z trhoviska). Spodné prádlo totiž nosí (plus-mínus) každý chlap a jedny či dvoje moderné boxerky sa zídu rovnako ako lyže na snehu. My však vieme, že pre vás nie je dôležitý “každý”, ale práve ten váš. Pokojne to môže byť ocino, syn, sused, manžel alebo princ na bielom koni. Dá sa vôbec byť pri obdarovávaní ešte osobnejší? Spodné prádlo ide úplne, ale že úplne na kožu, a to, pri všetkej počestnosti, na tú najcitlivejšiu, aká sa na mužskom tele nachádza. Dajte si preto záležať, čo si šuhaj, ktorého prekvapíte bude ráno obliekať a s čím vykročí do nového dňa. Dúfame, že náš vianočný sprievodca vás navedie tým správnym smerom.

Calvin, to je stará známa klasika. Kto ju nepozná, asi žije v nejakom inom svete. Asi sotva by sme našli domácnosť, v ktorej sa aspoň jeden kúsok spodnej bielizne tejto značky nenachádza. A ak náhodou tá vaša patrí k nim, je najvyšší čas na zmenu... :)

darujklasiku.jpg

Calvin Klein je legenda, Tommy Hilfiger však za ním v ničom nezaostáva. A už vôbec nie v pohodlí, ba čo viac, na základe spätnej väzby od vás a tiež našich vlastných skúseností si trúfame povedať, že na stupnici pohodlnosti sa Tommy nachádza ešte o niečo vyššie.

darujpohodlie.jpg

Spoznávate nezameniteľné logo jazda na koni? Značku Polo Ralph Lauren si môžete pamätať najmä z polokošieľ, ale už nejaký ten piatok prináša kvalitu aj do segmentu pánskeho spodného prádla. Ak hľadáte niečo elegantné a luxusné, skrátka, niečo, čo ohúri vysokou kvalitou materiálov a spracovania, práve ste to našli.

darujeleganciu.jpg

Diesel provokuje od nepamäti. Preto, ak je vo vašom okolí rebelská povaha, ktorá odvážne kráča proti prúdu svojim vlastným štýlom, Diesel je tá správna voľba, akou mu urobiť radosť.

darujstyl.jpg

Fitness závisláci aj sviatoční športovci - všetci si zaslúžia vyzerať dobre aj pri športe. Vedia to aj značky Puma a Cristiano Ronaldo CR7. Verte že slávny futbalista, by sa svojim menom nepodpisoval pod niečo, o čom by sám nebol presvedčený a Vďaka tomu sa na trh dostala vo svete skvele hodnotená kolekcia spodnej bielizne.

darujsportove.jpg

Aj Ježiško má zmysel pre humor a občas sa mu podarí priviesť obdarovaného do miernych rozpakov. Pod stromčekom však majú bezpochyby svoje miesto aj darčeky, ktoré využijete hoci len v spálni. U nás nájdete neveľkú, ale o to kvalitnejšiu a prepracovanejšiu ponuku sexy prádla pre pánov.

darujsexy.jpg  

Na záver dve univerzálne rady - uistite sa pred kúpou o veľkosti. Ideálne je poznať obvod pása. Ak viete, že muž, ktorého chcete prekvapiť striktne preferuje boxerky, rešpektujte to a nesnažte sa mu nanútiť iný strih prádla, aj keď sa vám zdá krajší. Pre mnohých mužov je to citlivá vec, a presviedčanie v tejto oblasti naozaj nemá význam.