Menu

Attractiv

Čomu sa vyhnúť pri výbere spodného prádla

borat1.jpg

Každý z nás má odlišný prístup k slovu móda a používa ho rozličným spôsobom. Ak sa bavíme o spodnom prádle, existuje niekoľko vecí, ktorým by ste sa mali vyhnúť. V súčasnosti už pravdepodobne vymreli všetky módne faux pas a každý sa snaží vyzerať čo najlepšie. Zhrňme si teda jednotlivé módne omyly.

Nevhodné kombinovanie
Párovanie jednotlivých častí odevu, môže viesť niekedy k zlému výsledku. Mnohokrát sa nezaoberáme tým, do čoho sa oblečieme, ale siahneme po ktoromkoľvek kúsku módnej spodnej bielizne. Často sa však ukazuje, že to je chybná komblinácia vzhľadom na príležitosť. Zastavte sa, preferujte jednoduchosť a siahnite po jednofarebnej spodnej bielizni, v prípade ak nemáte špecifické plány na večer. Ak očakávate dlhší, aktívnejší večer, skúste niečo zvodnejšie či dokonca erotické. Nezabudnite na nenútenosť.
 
Nesprávna veľkosť
Mnoho ľudí hovorí o veľkosti a v tomto prípade sa jej právom dostáva toľká pozornosť. Už ste určite zažili tú situáciu, keď ste si kúpili menšiu veľkosť spodnej bielizne, čo ste neskôr oľutovali. Opačným príkladom je príliš veľké spodné prádlo, ktoré nedrží na svojom mieste. Vždy si prezrite tabuľku veľkostí príslušnej značky a dosiahnite tak bezproblémové a pohodlné nosenie.

starostlivost.jpg

Striedanie
Priznajme si že, každý z nás má jeden pár boxeriek alebo inej spodnej bielizne, ktorú zbožňuje, vlastní už roky a je na hranici rozkladu. Ponechávame si ich ako cenný majetok, aj keď je materiál značne obnosený. Je v poriadku mať v obľube niekoľko kusov bielizne, ale váš šatník by ste mali pravidelne aktualizovať. Udržíte tak krok s novými trendmi a pod oblečením budete vyzerať sviežo a hygienicky za každých okolností.
 
Lacná kvalita
Netvrdíme, že by ste mali preferovať len značkové dizajnové produkty. Aj lacnejšie kúsky môžu spĺňať prísne kritériá pohodlia. Pozorne však sledujte kvalitu materiálu či šitia pri vašom výbere. Práve tieto vlastnosti často vedú ku kratšej životnosti a nikdy nemožno vylúčiť ani kožné prejavy ako ekzémy alebo podráždenie pri nekvalitnej textílii. Lacné a nekvalitné produkty taktiež zanechajú horší dojem.
 
Pri najbližšom výbere spodného prádla si spomeňte na tieto tipy. Akýkoľvek štýl preferujete, či už boxerky, slipy alebo jocksy - u nás nájdete mnoho kvalitných značiek.