Menu

Attractiv

Čo ste nevedeli o prádle Calvin Klein

ck1.jpg Možno vás prekvapí, že značka Calvin Klein ako prvú predstavila svoju kolekciu kabátov, ktorú ponúkala v malom obchodíku v New Yorku. Už po roku dvaja priatelia so svojou kolekciou luxusných kabátov zožali obrovský úspech. Ľudia milujú ich kvalitu materiálu, ale tiež moderný a sofistikovaný design tohto oblečenia. Pánske spodné prádlo Calvin Klein sa do popredia dostáva až v roku 1982. Od toho roku prichádza Calvin Klein každý rok s novou kolekciou, čím svetu pánskeho spodného prádla dodáva šarm, eleganciu a neskutočné pohodlie.

Značka Calvin Klein je založená na kvalite, tak materiálu, ako aj samotnej výroby. Druh materiálu z ktorého je toto spodné prádlo vyrobené sa kus od kusu líši, pričom najdrahšie a najkvalitnejšie pánske spodky sú vyrábané z tých najlepších egyptských priadzí. Calvin Klein taktiež poskytuje množstvo vychytávok a „dokonalých“ riešení pre všetkých.

ck2.jpg

Napríklad spodné prádlo Flexible fit je výberom z tej najlepšej bavlny a pri výrobe je používané tiež DOW XLA vlákno, ktoré dokonale zachováva tvar a zabraňuje nepríjemnému vyťahaniu. Športové prádlo Pro Stretch je zase vyrábané  zo špeciálneho Micro Mesh strečového materiálu, ktorý má schopnosť odvádzať pot a vlhkosť od pokožky, čím zabraňuje nepríjemným pocitom a dráždeniu intímnych partií počas tréningu. V kolekciách Calvin Klein si naozaj každý nájde to svoje.

Ten pravý Calvin Klein


Často krát sa na trhu objavujú rôzne napodobeniny tejto prestížnej značky, no bohužiaľ, kvalitou ani materiálom ani zďaleka nezodpovedajú spodnému prádlu Calvin Klein. Aby ste sa vyhli nepríjemnej zámene nakupujte len u overených predajcov a myslite nato, že kvalitné spodné prádlo je vyrábané z drahších materiálov, pričom každému modelu je venovaná extra starostlivosť, čo je zohľadnené v cene výrobku. Príliš nízka cena spodného prádla je teda minimálne podozrivá. Originálne, značkové spodné prádlo Calvin Klein je balené zásadne v krabičkách, každé iné „originálne“ balenie je napodobenina.

ck3.jpg

Calvin Klein je jedna z najznámejších svetových módnych značiek a je mimoriadne obľúbená u mnohých známych aj neznámych osobností. Vybrať si môžete z niekoľkých štýlových druhov v mnohých farebných prevedeniach. Podľa amerického časopisu Vogue bude v roku 2025 vlastniť každý muž aspoň jeden model spodného prádla značky Calvin Klein. Prečo teda túto prognózu nezačať napĺňať už teraz?