Menu

Attractiv

3 dôvody, prečo si Slováci obľúbili spodné prádlo značky Obviously

obv1.jpg
U nás na Attractiv.sk nájdete mnohé značky, o ktorých ste pravdepodobne doteraz nepočuli. Austrálske boxerky a slipy od značky Obviously si však cestu k slovenským mužom našli ľahko. Na trhu je veľa značiek predávajucich pánske spodné prádlo, ktoré ponúkajú komfort, štýl, rôzne špeciálne vychytávky či funkčnosť. Niekedy je však dobré vrátiť sa späť k samotným základom.

1. POHODLIE NADOVŠETKO

Austrálski dizajnéri navrhli špeciálny strih AnatoFREE, ktorý zohľadňuje mužskú anatómiu a ako už názov hovorí - dodáva jej slobodu doslova pri každej aktivite. Jeho výhoda spočíva v tom, že necháva v rozkroku dostatok miesta. Vďaka tomu nič nesťahuje, neodiera a pomáha správnej termoregulácii, čím eliminuje potenie. Pánske boxerky značky Obviously sú navrhnuté tak, aby sa nerolovali pod oblečením. To zabezpečuje dostatočne elastická guma, ktorá drží boxerky na stehnách.

obv2.jpg

Nadstavbou strihu AnatoFREE je AnatoMAX. Ten poskytuje v rozkroku väčší priestor a tým pádom aj väčšie pohodlie. Skrátka, kolegovia z Obviously si uvedomujú, že každý muž je iný a každý má iné potreby. Titul najpohodlnejšie pánske spodné prádlo na svete, ktorým sa hrdia im však patrí oprávnene.

2. JEDNODUCHÝ DIZAJN

Čistý, minimalistický dizajn je to, čo máme na Obviously azda najradšej. Triezve farby v  odtieňoch modrej a čiernej z nich robia ideálne boxerky či slipy na každý deň. Ak sa cítite pohodlne v džínsoch alebo nosíte oblek, Obviously vám ponúka dizajn, ktorým vaše oblečenie doplníte elegantným a nerušivým spôsobom.

obv3.jpg

Aby to však nebola až prílišná nuda, Obviously viackrát do roka prídu so sezónnou kolekciou. Tá posledná priniesla hneď štyri farebné variácie inšpirované pobytom v divokej prírode. Keď teda pôjdete nasekať drevo, či zakladať oheň na gril alebo len tráviť čas s priateľmi - viete, čo na seba :)

3. PRVOTRIEDNY MATERIÁL

Bavlna je fajn. Ide o prírodné vlákno, ktoré je dostatočne priedušné a teda pohodlné na celodenné nosenie. Počuli ste však už o modale? Modal je takisto prírodný ako bavlna, prvotná surovina na jeho výrobu je bukové drevo. Možno to znie neuveriteľne, ale špeciálnym technologickým postupom sa z neho získava prémiový materiál. Ten je jemnejší a priedušnejší ako bavlna.

obv4.jpg

V posledných rokoch sa z neho stal high-end, z ktorého svetové značky šijú najdrahšie kolekcie. Navyše sú preukázané jeho antibakteriálne účinky a oveľa lepšia trvanlivosť farieb a tvaru, oproti bavlne. Podobne je na tom bambusové vlákno, ktoré v mnohom predčí tradične obľúbenú bavlnu. V Obviously to vedia a preto takmer všetky svoje boxerky a slipy šijú práve z modalu a bambusového vlákna.


Viac o špeciálnych strihoch či materiáloch sa dočítate v našich predchádzajúcich článkoch:

>>> Z čoho sa vyrába spodné prádlo?

>>> O čom sú vlastne tie strihy?