Menu

Attractiv

Čierne alebo biele?

calvinkleinslipy.jpg Spodné prádlo čiernej a bielej farby býva často samotnými výrobcami označované ako niečo “basic”, teda základ ktorý si obliekate počas ničnerobenia, keď sa príliš nezaujímate o to ako vyzeráte a čo máte na sebe. Možno sú to práve tie dni, keď si dávate pauzu od fitka alebo vaša polovička odišla pozrieť rodinu - teda to, aké prádlo máte na sebe nevidí nikto iný. Opak je však pravdou. Čierna a biela sa vďaka moderným materiálom a strihom stali symbolom jednoduchosti a nadčasovosti. Rozhodne neplatí, že čierne či biele boxerky nemôžu byť rafinované a zaujímavé.

Čierna farba je vôbec najpopulárnejšia farba spodného prádla medzi mužmi. Podľa prieskumu až 20% mužov uprednostňuje boxerky a slipy čiernej farby pred ostatnými. Ukazuje sa, že tak ako pre dámy sú čierne šaty nevyhnutným kusom v šatníku, čierna spodná bielizeň sa dá nájsť v šuflíku so spodným prádlom každého muža. Čierna je vhodná na každú príležitosť a ľahko sa zladí s čímkoľvek. Či si oblečiete čierne boxerky do obleku alebo na sľubné rande, rozhodne neurobíte krok vedľa. Čierna môže vyzerať športovo i elegantne. A hlavne, čierna pristane naozaj všetkým typom postavy či vekovým kategóriám.

alexcobbboxerky.jpg Kým čierna v spomínanom prieskume dominovala, biela sa ani neumiestnila. Väčšina chlapov sa bielej stráni z jednoduchého dôvodu - nezostane biela navždy. A o tzv. “kedysibiele” trenky nestojí nikto. Moderné dizajny pánskeho spodného využívajú bielu novými spôsobmi, v stále nových kombináciách, ktoré ju ešte viac rozžiaria a podčiarknu. Pravdou je, že žiadna nová kolekcia sa bez bielej farby nezaobíde. Zabudnite na slipy ala Homer Simpson, či tie, ktoré kupujú naši otcovia v igelitovom vrecku pravdepodobne v tom istom obchode, kde aj potraviny. Na trhu je množstvo moderných a slušivých kusov, z ktorých si vyberiete aj keď práve nesledujete najnovšie trendy. Navyše biela má tú výhodu, že nekumuluje teplo, je teda ideálnou voľbou na letné dni či počas cvičenia. Skrátka, zvoľte správne pracie metódy a biele prádlo si udrží svoj vzhľad dlhodobo.

panskespodnepradlo.jpg