Menu

Attractiv

6 zaujímavostí o pánskom spodnom prádle (časť I.)

alexcobb.jpg
Aj svet pánskej spodnej bielizne má svoje in a out. Či dávate dôraz na kvalitu, značku, pohodlie alebo je vám to jedno, v blogu sa dozviete niekoľko zaujímavostí určených práve vám. Vždy sa totiž môžu vyskytnúť veci, ktoré pri pánskom prádle prehliadnete alebo neviete, no tie rozhodne stoja za povšimnutie...

 1. Prvé známe formy pánskeho spodného prádla
  Pravdepodobne ste o tom čítali v stovkách článkov alebo na obľúbenej Wikipedii. Najstaršie zdokumentované formy niečoho, čo môžeme nazvať spodnou bielizňou sa objavili vo forme pokrývky bedier približne pred 7000 rokmi.
 2. Kedy boli predstavené prvé slipy?
  Prvé slipy na svete predstavila ikonická značka Jockey v roku 1935. Od tej doby sa stali súčasťou životov mnohých mužov a šatníkov.
 3. Kedy je vhodné ísť do ulíc naostro a kedy nie?
  Z praktického hľadiska to niekedy nie je dobrý nápad. Ak sa pozrieme na detaily - určite by ste sa tomu mali vyhnúť v letných mesiacoch a v čase dažďa. Ten spolu s letnými horúčavami predstavuje doslova peklo pre vaše intímne časti ťažko skúšané potiacou sa kožou a trením. Výsledok môže byť naozaj katastrofálny, takže vám odporúčame chodeniu sa na ostro naozaj vyhnúť.
 4. Slipy alebo boxerky?
  Vedeli ste, že podľa prieskumu uskutočneného medzi mužmi bez ohľadu na vek, až 42 % z nich preferuje nosenie slipov a na druhom mieste s 25 % preferenciou sa umiestnili boxerky ?
 5. Ako často?
  Vedeli ste, že starí mládenci si menia spodne prádlo menej často, ako ženatí muži? Na zamyslenie... :)
 6. vintage_underwear.jpg
 7. Tangá
  Začali ako tabu, ale v priebehu rokov si vybudovali značnú popularitu po celom svete. Prvýkrát boli uvedené v roku 1939 a určené boli najmä striptízovým tanečníkom, ktorým zakrývali intímne partie ale výrazne odhaľovali pozadie. Postupne sa stali akceptovaným sexy typom spodného prádla, ktoré nosia príslušníci oboch pohlaví.

Vyššie uvedené zaujímavosti poznáte. Ďalšie vám prinesieme v nasledujúcom blogu. Dovtedy si pozrite niečo z ponuky Attractiv.sk a dajte nám vedieť akékoľvek zaujímavé informácie o pánskej spodnej bielizni, ktoré by mohli zaujímať aj ostatných.