Menu

Attractiv

Sprievodca nákupom pánskeho spodného prádla pre dámy

prenu.jpg

Sezóna darčekov je opäť tu. Hneď na úvod treba povedať, že je len málo vecí, ktorými vyjadríte vašu náklonnosť svojmu milovanému tak, ako skvelým kúskom iba “preňho” :). Klasické darčeky ako parfém, či kniha sú samozrejme fajn, ale spodná bielizeň je niečo, čo váš partner dokáže oceniť každý deň, ak takýto darček sadne naozaj “na telo”. On to síce asi nevie, ale verte, že čoskoro pochopí... Keď niekomu niečo darujete, obdarovaný si vždy pri obliekaní vášho darčeka vybaví vás. Uistite sa preto, aby tieto myšlienky boli šťastné a vyberte preňho to, čo mu naozaj sedí.

Športovec. Vracia sa váš milovaný každý deň z posilovne mokrý od potu? Je kapitán futbalového tímu? Najhorší nepriateľ pre športovca, pokiaľ hovoríme o spodnom prádle, je trenie. Preto pri nákupe spodného prádla vhodného na náročnejšie fyzické aktivity treba prihliadať na jemnosť materiálu, jeho pevnosť a schopnosť odvádzať pot. Ideálne na športové aktivity sú boxerky od Obviously, vyrábané z modalu a bambusového vlákna s antibakteriálnymi vlastnosťami, jednoduché boxerky značky Puma a taktiež značka futbalistu Cristiana Ronalda - CR7. Vďaka materiálom a strihom, ktoré všetko udržia na svojom mieste sa váš športovec bude môcť sústrediť len na hru (a potom samozrejme na vás).

sportovec.jpg

Povaľač. Možno váš partner dáva prednosť tráveniu voľného času v domácom prostredí. Pohodlie gauča, či postele je preňho zaujímavejšie ako návšteva nočného klubu. Tento typ chlapa je nerád zväzovaný v tesnom oblečení, a najlepšie sa cíti celý deň vo voľných teplákoch. Ak chcete, aby sa cítil pohodlne aj pod nimi, dbajte na výber mäkkého, príjemného materiálu a maximálne pohodlného strihu. Ideálne na víkendové leňošenie sú boxerky od Seobean či patentovaná kolekcia Anatofree od Obviously, ktoré sú navrhnuté s veľkým dôrazom na mužskú anatómiu.

povalac.jpg

Neposeda. Tento typ muža má vždy milión plánov na víkend. Či už ide o otváravanie nového klubu v meste, služobná cesta, networkingové stretnutie - vždy je tam. Snaží sa vyzerať čo najlepšie a zanechať v množstve ľudí, ktorých denne stretáva čo najlepší dojem. Pre tento typ chlapa odporúčame dizajnové sexy kúsky od španielskej značky Discover, modernú a osvedčenú spodnú bielizeň od Calvin Klein, luxusné boxerky či slipy od Alexander Cobb, z Dánska či energické spodné prádlo austrálskych značiek Supawear, Teamm8 a aussieBum.

neposeda.jpg

Na záver dve univerzálne rady - uistite sa pred kúpou o veľkosti ideálne je poznať obvod pása. Ak viete, že váš drahý striktne preferuje boxerky, rešpektujte to a nesnažte sa mu nanútiť iný strih prádla. Pre mnohých mužov je to citlivá vec, a presviedčanie v tejto oblasti naozaj nemá význam.