Menu

Attractiv

Blog

11 reklám na spodné prádlo, z ktorých budete mať nočné mory

title8.jpg

Reklamy na spodnú bielizeň sú naozaj rozmanité. Napríklad taký Calvin Klein v nich rád využíva celebrity. Len si spomeňte - asi najväčšou bol kanadský spevák Justin Bieber. Úspešné však boli aj tie s u nás menej známym hercom a spevákom Markom Wahlbergom, či reklamy na dámsku radu bielizne Calvin Klein s Kate Moss, Evou Mendes, či Kardashianky. Futbalový Miláčik David Beckham onoho času úspešne prezentoval kolekcie pre známy švédsky odevný gigant. Ďalší známy futbalista Cristiano Ronaldo má dokonca vlastnú značku boxeriek - Cristiano Ronaldo CR7.

Čítajte viac

Akú spodnú bielizeň si obliecť na šport?

blog1.jpg

Najčastejšie používaným materiálom na výrobu pánskej spodnej bielizne je všeobecne známa bavlna. Ak patríte k športovcom alebo ľuďom, ktorí doma neobsedia a majú radi fyzickú aktivitu, iste sa pravidelne stretávate s potom. Bavlnený odev v týchto prípadoch nie je vôbec vhodným riešením. Pýtate sa prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá.

Čítajte viac

Značkové vs. neznačkové boxerky - je rozdiel v kvalite?

fb4.jpg

V našom predošlom blogu sme vám priblížili to, ako môžete odlíšiť originálne boxerky Calvin Klein od "fejku". Teraz sa detailnejšie pozrieme na rozdiely medzi značkovým a neznačkovým spodným prádlom. Ak uvažujete nad radikálnejšou výmenou zásob spodnej bielizne, ale netušíte, či radšej investovať do známych značiek alebo vám postačia aj „no-name“ produkty z trhov či hypermarketov, čítajte ďalej.

Čítajte viac

Od figového listu až po Calvina Kleina

blog5.jpg

História pánskej spodnej bielizne siaha do samých počiatkov sveta. O tom, či skutočne Adam nosil figový list a pod ním skrýval pred Evou svoju mužnosť alebo chodil „naostro”, môžeme dnes už len polemizovať. Isté však je, že niekde tým listom to začalo.

Čítajte viac

Ako pripraviť stobodového Valentína

blog6.jpg

Valentín. Sviatok zamilovaných. Niektorí sa už teraz tešia zo svojich plánov, niektorí dumajú nad nápadmi do posledného dňa. Každopádne, pre každého je to krásny deň na prežitie príjemných chvíľ so svojou polovičkou a príležitosť očariť, potešiť a užiť si ho.

Čítajte viac

Vianočný darčekový sprievodca

title5.jpg

Niežeby sme mali niečo proti papučiam, parfémom, elektronike alebo knihám. Myslíme si však, že značkovou spodnou bielizňou zabijete takpovediac viac múch jednou ranou (za predpokladu, že sa vyhnete trenkám z trhoviska). Spodné prádlo totiž nosí (plus-mínus) každý chlap a jedny či dvoje moderné boxerky sa zídu rovnako ako lyže na snehu. My však vieme, že pre vás nie je dôležitý “každý”, ale práve ten váš. Pokojne to môže byť ocino, syn, sused, manžel alebo princ na bielom koni. Dá sa vôbec byť pri obdarovávaní ešte osobnejší? Spodné prádlo ide úplne, ale že úplne na kožu, a to, pri všetkej počestnosti, na tú najcitlivejšiu, aká sa na mužskom tele nachádza. Dajte si preto záležať, čo si šuhaj, ktorého prekvapíte bude ráno obliekať a s čím vykročí do nového dňa. Dúfame, že náš vianočný sprievodca vás navedie tým správnym smerom.

Čítajte viac