Menu

Attractiv

Blog

Značkové vs. neznačkové boxerky - je rozdiel v kvalite?

fb4.jpg

V našom predošlom blogu sme vám priblížili to, ako môžete odlíšiť originálne boxerky Calvin Klein od "fejku". Teraz sa detailnejšie pozrieme na rozdiely medzi značkovým a neznačkovým spodným prádlom. Ak uvažujete nad radikálnejšou výmenou zásob spodnej bielizne, ale netušíte, či radšej investovať do známych značiek alebo vám postačia aj „no-name“ produkty z trhov či hypermarketov, čítajte ďalej.

Čítajte viac

Od figového listu až po Calvina Kleina

blog5.jpg

História pánskej spodnej bielizne siaha do samých počiatkov sveta. O tom, či skutočne Adam nosil figový list a pod ním skrýval pred Evou svoju mužnosť alebo chodil „naostro”, môžeme dnes už len polemizovať. Isté však je, že niekde tým listom to začalo.

Čítajte viac

Ako pripraviť stobodového Valentína

blog6.jpg

Valentín. Sviatok zamilovaných. Niektorí sa už teraz tešia zo svojich plánov, niektorí dumajú nad nápadmi do posledného dňa. Každopádne, pre každého je to krásny deň na prežitie príjemných chvíľ so svojou polovičkou a príležitosť očariť, potešiť a užiť si ho.

Čítajte viac

Vianočný darčekový sprievodca

title5.jpg

Niežeby sme mali niečo proti papučiam, parfémom, elektronike alebo knihám. Myslíme si však, že značkovou spodnou bielizňou zabijete takpovediac viac múch jednou ranou (za predpokladu, že sa vyhnete trenkám z trhoviska). Spodné prádlo totiž nosí (plus-mínus) každý chlap a jedny či dvoje moderné boxerky sa zídu rovnako ako lyže na snehu. My však vieme, že pre vás nie je dôležitý “každý”, ale práve ten váš. Pokojne to môže byť ocino, syn, sused, manžel alebo princ na bielom koni. Dá sa vôbec byť pri obdarovávaní ešte osobnejší? Spodné prádlo ide úplne, ale že úplne na kožu, a to, pri všetkej počestnosti, na tú najcitlivejšiu, aká sa na mužskom tele nachádza. Dajte si preto záležať, čo si šuhaj, ktorého prekvapíte bude ráno obliekať a s čím vykročí do nového dňa. Dúfame, že náš vianočný sprievodca vás navedie tým správnym smerom.

Čítajte viac

Calvin Klein - "fejk" alebo originál?

  blog-novy.jpg

Spodná bielizeň Calvin Klein bola pre mužov vždy symbolom dokonalého komfortu, ktorý však niekoľko ďalších značiek bolo schopných napodobniť. Čím viac bol Calvin Klein populárny, tým viac kópií sa na trhu objavilo. Falošné boxerky Calvin Klein na rôznych online obchodoch ako napr. aliexpress sa podstatne líšia od originálu, najmä pokiaľ ide o kvalitu. Niektoré “fejky” sú naozaj dobrou imitáciou. Pri väčšine odhalíte, že tu niečo nesedí veľmi rýchlo. Bez priameho porovnania originálu s „fejkom“ však môže byť identifikácia toho pravého o niečo náročnejšia.

Čítajte viac

Na čo upriamiť pozornosť pri výbere spodného prádla (1. časť)

bikes.jpg

Pánske spodné prádlo za posledné roky prešlo transformáciu, ktorá z funkčného kúska oblečenia urobila módny hit. Aj dizajnové prádlo však stále má svoje špecifické funkcie a vychytávky, na ktoré je dobré myslieť pri výbere jednotlivých štýlov. Priblížime vám 3 zaujímavosti, ktorým ste pravdepodobne doteraz takmer vôbec nevenovali pozornosť.

Čítajte viac