Menu

Attractiv

Blog

Calvin Klein: Preslávila ho kontroverznosť a ikonické spodné prádlo

CK1.png

CK. 2 magické písmená, ktoré pozná snáď každý na svete. Calvin Klein je pre niekoho stelesnením luxusu najvyššieho rangu, pre iného symbolom kvality. Asi všetci sa zhodneme na tom, že do sveta módy stále prináša čerstvý závan nadčasovosti a obľúbenosti. Značka sa niekoľko desaťročí drží na prvých priečkach obľúbenosti. Mnohí si deň bez obľúbených boxeriek či podprseniek CK ani nevieme predstaviť.

Čítajte viac

Aké spodné prádlo vybrať podľa typu postavy

BL.jpg

V akom spodnom prádle vyzerajú muži najlepšie? Záleží to od typu ich postavy. Každému mužovi totiž sekne niečo iné. Trenky, boxerky, slipy, tangá či jocksy? Pozrite si, ktoré sa hodia mužom najviac. Poradíme vám nielen ideálny typ spodného prádla, ale aj aké vzory či farby vyberať.

Čítajte viac

11 reklám na spodné prádlo, z ktorých budete mať nočné mory

title8.jpg

Reklamy na spodnú bielizeň sú naozaj rozmanité. Napríklad taký Calvin Klein v nich rád využíva celebrity. Len si spomeňte - asi najväčšou bol kanadský spevák Justin Bieber. Úspešné však boli aj tie s u nás menej známym hercom a spevákom Markom Wahlbergom, či reklamy na dámsku radu bielizne Calvin Klein s Kate Moss, Evou Mendes, či Kardashianky. Futbalový Miláčik David Beckham onoho času úspešne prezentoval kolekcie pre známy švédsky odevný gigant. Ďalší známy futbalista Cristiano Ronaldo má dokonca vlastnú značku boxeriek - Cristiano Ronaldo CR7.

Čítajte viac

Akú spodnú bielizeň si obliecť na šport?

blog1.jpg

Najčastejšie používaným materiálom na výrobu pánskej spodnej bielizne je všeobecne známa bavlna. Ak patríte k športovcom alebo ľuďom, ktorí doma neobsedia a majú radi fyzickú aktivitu, iste sa pravidelne stretávate s potom. Bavlnený odev v týchto prípadoch nie je vôbec vhodným riešením. Pýtate sa prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá.

Čítajte viac

Značkové vs. neznačkové boxerky - je rozdiel v kvalite?

fb4.jpg

V našom predošlom blogu sme vám priblížili to, ako môžete odlíšiť originálne boxerky Calvin Klein od "fejku". Teraz sa detailnejšie pozrieme na rozdiely medzi značkovým a neznačkovým spodným prádlom. Ak uvažujete nad radikálnejšou výmenou zásob spodnej bielizne, ale netušíte, či radšej investovať do známych značiek alebo vám postačia aj „no-name“ produkty z trhov či hypermarketov, čítajte ďalej.

Čítajte viac